ПРОДОВЖУЄМО БУДУВАТИ НОВІ ОБ’ЄКТИ ПІД ФРАНШИЗОЮ WASHANDGO

13.06.2021

ПРОДОВЖУЄМО БУДУВАТИ НОВІ ОБ’ЄКТИ ПІД ФРАНШИЗОЮ WASHANDGO

Ця мийка самообслуговування буде виконана у топовій комплектації «Pro+», з системою безконтактних платежів PayPass – оплата банківськими картками на кожному посту, а також з мобільним додатком PAYCar.
Тут об’єднаються усі сучасні технології та широкий вибір додаткового обладнання, що, звичайно, приваблюватиме клієнтів. Так, наприклад, крім 2-х постового пилососа з додатковою кнопкою «Обдув», на мийці можна буде скористатися апаратом чорніння шин й поліролі салону, апаратом для склоомиваючої рідини, обладнанням для чищення автомобільних килимків, тощо.
Взагалі цього року більшість наших клієнтів замовляють максимальну комплектацію. Це й не дивно, адже «Pro+» має не тільки короткий термін окупності, а й найкращу конкурентоздатність. Сьогодні бізнес мийки самообслуговування починає перенасичуватись, тому для того, щоб привабити та утримати клієнта на мийці, варто йти у ногу з часом: мати широкий вибір додаткового обладнання, сучасні технології, власну маркетингову систему, яка передбачає знижки, накопичувальні бали, кешбек і т.д.
Будівництво мийки самообслуговування «Під ключ» на 6 постів вже на фінішній прямій, а тому незабаром відкриється ще один найсучасніший об’єкт у Південно-Східній Україні!

 

WasherCar site logo Контакты:
Адрес: Украина Харків, вул. Лозівская, 5 1 61110
Телефон: +380 95 062-06-97, Факс: , Электронная почта: info@washercar.com