Навіси та контейнери

Навіси та контейнери

Продукція

Інформація

У цьому розділі ми пропонуємо кілька варіантів навісу. Інженери-конструктори WasherCAR пропонують розглянути проект металевої конструкції з продуманими до деталей рішеннями

Замовляючи наше обладнання від 4-х постів, безкоштовно додається будівельний проект

Інформація

дотримуємося глибокого підходу у будівництві

сучасні та найкращі рішення:

01.

АРХІТЕКТУРНЕ РІШЕННЯ

У наших навісах ми передбачили сучасне архітектурне рішення для будь-якого бюджету. Компанія йде у ногу з часом, постійно вдосконалюючи і оптимально допрацьовуючи проект під мийки самообслуговування. Наше завдання полягає у створенні балансу між сучасним дизайном, надійністю і розумним бюджетом.

02.

МЕТАЛОПРОКАТ

Наші конструктори у процесі розробки металевих навісів підібрали оптимальний баланс перетину і діаметрУ металопрокату, з'єднавши надійність і привабливий зовнішній вигляд при мінімальному тоннажі. Ви можете бути впевнені, що отримаєте надійну конструкцію, яка прослужить Вам довгі роки.

03.

ЗБІРНО-РОЗБІРНІ

Наші навіси є збірно-розбірними, що забезпечує будівництво у короткі терміни, а також простий демонтаж у разі потреби. Перевагою збірно-розбірних з'єднань є те, що металопрокат не містить непідготовлених і необроблених зварювальних швів, схильних до корозії

НАДІЙНІСТЬ, ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ

На сьогодні WasherCAR побудувала понад 90 автомийок самообслуговування. Наші перші об'єкти працюють уже понад 6 років. Якісне обладнання, комплектуючі та безперебійний технічний контроль – все це дає можливість нашим мийкам не втрачати актуальності, а їх власники отримують не тільки високий прибуток, але й постійно розширюються.

НАДІЙНІСТЬ, ПЕРЕВІРЕНА ЧАСОМ

Залишились питання?

Отримати розрахунок під ключ

    WasherCar site logo Контакты:
    Адрес: Украина Харків, вул. Лозівская, 5 1 61110
    Телефон: +380 95 062-06-97, Факс: , Электронная почта: info@washercar.com