Головна » Будівництво

КАЛЬКУЛЯТОР БУДІВНИЦТВА

Для зручності сприйняття і розуміння ціноутворення ми розділили процес будівництва на етапи, кожен з яких включає у себе вибір необхідних елементів. У цьому калькуляторі Ви можете розрахувати «Під ключ» ціну всіх етапів будівництва автомобільної мийки самообслуговування. Включаючи постачання котельного обладнання, що забезпечує функцію «теплої підлоги» і режим підігріву води.
Отримана комплектація: проект «PREMIUM» 2 пости, 0 бетонних плит, 0 теплих підлог
ВАРТІСТЬ ВАШОГО ПРОЕКТУ: 12 350 065

Мийка «ПІД КЛЮЧ»

 

1

Вибір земельної ділянки

З оптимальним місцем розташування та наявністю комунікацій - паркінг, території ТРЦ, АЗС, майданчики вздовж проїжджої частини, житлового масиву

2

Укладення договору для придбання устаткування

Відвідування готової мийки самообслуговування. Ми проведемо детальний екскурс, розповімо про всі тонкощі і підводні камені у цьому бізнесі. Проаналізуємо вашу ділянку і допоможемо оптимально обрати комплектацію обладнання, варіант виготовлення навісу, враховуючи місце розташування і бюджет.

3

Вибір професійного підрядника

А. Ми будуємо
Будують наші партнери - ліцензовані компанії, які спеціалізуються на будівництві автомобільних мийок самообслуговування.
• корегуємо робочий проект під конкретні умови від клієнта;
• здійснюємо технічний нагляд.
Б. Ми встановлюємо тільки навіс і контейнер
Ми встановлюємо наш збірно-розбірний варіант навісу і технічний контейнер на підготовлену за нашими стандартами бетонну плиту. Всі інші роботи ви здійснюєте самостійно.
• складаємо індивідуальний проект;
• встановлюємо навіс і тех. контейнер;
• консультуємо підрядника на підготовчих та на наступних етапах будівництва.
В. Будуєте ви з нашими консультаціями
Ви самостійно обираєте підрядника або ж здійснюєте будівництво самостійно.
• надаємо візуалізацію об'єкту на місці розміщення

4

монтаж обладнання

Шеф-монтаж обладнання та модулів управління. Індивідуальне технічне налагодження

5

Отримання безкоштовної франшизи "Wash and GO"

Ви отримуєте готову маркетингову модель автомобільної мийки самообслуговування, перевірену на практиці без щомісячних виплат роялті.

6

запуск мийки

Наші фахівці проводять запуск мийки у тестовому режимі

7

навчання персоналу

Ми навчаємо робочий персонал, інструктуємо операторів мийки самообслуговування щодо правил надання послуг та особливостей роботи у зимовий період

8

Налагодження поставок хімії

Пропонуємо і починаємо регулярно поставляти власну активну хімію або ж допомагаємо підібрати якісного постачальника хімії локально.

hands

Ви отримуєте надійного партнера з величезним досвідом, гарантію з подальшим обслуговуванням

head

Надаємо професійні консультації з усіх питань

money

Наш досвід дозволяє вам уникнути багатьох помилок та істотно збільшити прибуток

cup

З нами ви посядете лідируючі позиції на ринку, навіть за умов жорсткої конкуренції

ЯКІСТЬ ТА ШВИДКІСТЬ, АКУРАТНІСТЬ, ЧИСТОТА, НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ

photo-1
photo-2
photo-3
photo-4
photo-5
photo-6

Хто мав справу з будівництвом, знає, скільки часу і сил займає цей процес. Ми ж пропонуємо Вам сконцентруватися на бізнесі, а всю іншу роботу залишити професіоналам. Будівництво «під ключ» - це рішення для інвестора, який цінує прозорість, час, якість і гарантійні зобов'язання.

Маючи величезний досвід будівництва автомийок, ми знаємо на чому МОЖНА ЗАОЩАДИТИ, а де є потреба в ОПТИМАЛЬНОМУ ВНЕСКУ.

Існує стереотип про те, що будівництво «під ключ» вимагає приїзду бригади будівельників, що робить це рішення нежиттєздатним і ще більш дорогим, проте це не так. На практиці для реалізації об'єкта приїжджає досвідчений інженер, представник компанії, який володіє усіма необхідними знаннями та навичками, а головне - ВИКОРИСТОВУЄ локальних ПІДРЯДНИКІВ для виконання завдання.

Якщо технічні елементи автомийки такі як система очисних вод, бетонна плита з ухилом і функцією «теплої підлоги», несуча металоконструкція були змонтовані з помилками і недоліками, то при експлуатації автомийки вони створять пакет функціональних проблем, змушуючи все переробляти заново, що часто є дужи дорогим, більш складним і не завжди можливим.

Часто інвестори у процесі реалізації об'єкта з обмеженим бюджетом ігнорують зовнішній вигляд автомийки, обираючи для будівництва неякісні і недовговічні матеріали, які втрачають свій зовнішній вигляд через півроку експлуатації МСО. Для залучення більшої кількості клієнтів важливо, щоб автомобільна мийка самообслуговування мала солідний зовнішній вигляд і відрізнялася від «незграбних самомийок», викликаючи у клієнта відчуття надійності і якості послуг.

Зважаючи на свій досвід, ми відмінно розуміємось у потрібних матеріалах, візуалізації бренду. У пакет «ПІД КЛЮЧ» входить розробка унікальної візуалізації Вашого бренду.

ВАЖЛИВО! У будівництво «під ключ» НЕ ВХОДИТЬ документальне оформлення і підведення комунікацій.

ЕТАПИ БУДІВНИЦТВА