Головна » Новини » Запустили мийку самообслуговування на 5 постів у м. Гянджа (Азербайджан)

Запустили мийку самообслуговування на 5 постів у м. Гянджа (Азербайджан)

Запустили мийку самообслуговування на 5 постів в одному із найкрасивіших міст Азербайджану, м Гянджа. Кілька місяців тому ми анонсували щодо будівництваскладного об'єкту. Це дуже цікавий проект, адже спочатку будівництво відбувалося в яру, де не було можливості підведення комунікацій. Але для нас і нашого партнера Парвіза Самедова це не є проблемою. Важкою технікою завозили землю і втрамбовували, щоб зробити поверхню під будівництво мийки рівною.

Також були підведені комунікації: вода зі свердловини, каналізація з системою очищення тасвітло. Незважаючи на складну земельну ділянку, даний проект втілився у життя, і, більш того, вже у повній мірі функціонує. Це ще один доказ того, що завдяки злагодженим діям фахівців компанії і замовника, немає нічого неможливого.

Наш замовник зміг реалізувати цю складну задачу за допомогою професійної консультації команди WasherCAR, в яку входять: архітектор, інженер та інші фахівці компанії.

Ось уже декілька місяців бізнес мийок самообслуговування активно розвивається і приносить дохід нашому партнеру. У зв'язку з цим, представляємо Вам відео-звіт про діяльність мийки самообслуговування у м. Гянджа.

До речі, це не перша мийка від WasherCar в Азербайджані, наш об'єкт вже давно запущений у столиці республіки - сонячному місті Баку.

Бажаємо нашим партнерам подальших успіхів у бізнесі мийок самообслуговування!