Головна » Новини » Запустили об'єкт преміум-класу!

Запустили об'єкт преміум-класу!

Ви вже неодноразово спостерігали за етапами будівництва 6-постової мийки самообслуговування преміум-класу: від укладання теплої підлоги, монтажу металоконструкції до встановлення обладнання. І ось нарешті ми готові повідомити Вам, що унікальний об'єкт, де були застосовані усі передові технології, запустився!

  1. Навіс «FUTURE». Збірно-розбірна конструкція з гарячим цинкуванням як найбільш кращим способом захисту металу від корозії, обшита композитом. Вся проводка прихована в металлокаркасе, тому загальний вигляд навісу виглядає акуратно.

  2. Пости. Ми збільшили розміри постів (5,5х6,5 м!), і тепер клієнту стало ще більш комфортно мити автомобіль. Є резервний пост для безперервної роботи всіх постів під час обслуговування. Перегородки на даній мийці самообслуговування зроблені з каленого скла і, як ви помітили, виносні пости теж з перегородками.

  3. Комплектація. Найкращий та максимальний комплект обладнання «ELITE». Сюди входить повний набір програм і комплектації безконтактної мийки. Сенсорні пульти з антивандальними панелями на 22 дюйма, пантографи теж «Elite» - зі збільшеним діаметром труби і візуально гарним коробом.

  4. Технології. Крім технічного і фінансового моніторингу, мобільний додаток PAYCar для здійснення онлайн платежів, участі у багаторівневій програмі лояльності, отримання бонусів і т. д.

Але й це ще не всі переваги мийки самообслуговування: ми збільшили розміри технічного контейнера (6х5 м!), Що дозволило ергономічно розставити обладнання та облаштувати робоче місце для оператора.

Також поставили дренажний насос для роботи системи рециркуляції (40% води повертається для повторного використання), зробили «розумну» теплу підлогу, тобто на кожному посту здійснюється індивідуальний прогрів.

Про зовнішній вигляд теж не забули: металоконструкція з нічною ілюмінацією надає об'єкту привабливості й ефектності!

Тож, якщо Ви хочете аби власники автомобілів знали тільки одну дорогу - до вашої мийки, звертайтеся, і ми з радістю допоможемо Вам втілити у життя будь-який проект!