Головна » Новини » Запустили мийку самообслуговування з системою безконтактних платежів PayPass

Запустили мийку самообслуговування з системою безконтактних платежів PayPass

Відкрилася перша мийка самообслуговування в Україні з системою безконтактних платежів PayPass - оплата банківськими картами на кожному посту, а також з мобільним додатком PAYCar. Об'єкт на 6 постів запустився у м. Харків під назвою "Bubble Car".

Топова комплектація «Pro +». Сюди входить максимальний набір програм безконтактної мийки. 8 програм, настінні модулі управління, безконтактні пластикові карти Mifare за технологією NFC, пантографи зі збільшеним діаметром труби, помпа InterPump (Італія), електродвигун Nicolini (Італія) з термозахистом на амортизаційних подушках.

Мийка укомплектована обладнанням компанії WasherCAR, будівництво проходило за нашим типовим проектом. Навіс - металевий каркас, в якому застосували метод гарячого цинкування як найкращий спосіб захисту металу від корозії. Металоконструкція обшита композитом й укомплектована яскравим підсвічуванням. Перегородки між постами - загартоване скло.

Тут об'єдналися усі сучасні технології та широкий вибір додаткового обладнання, що, звичайно, ще більше приваблює клієнтів. Так, наприклад, крім 2-х постового пилососа з додатковими кнопками «Обдув» і «Підкачка коліс», на мийці можна скористатися апаратом чорніння шин й поліролі салону, апаратом для склоомиваючої рідини, обладнанням для чищення автомобільних килимків, тощо.

Крім того, наша компанія розробила індивідуальні плати управління, які дають можливість віддалено налаштовувати обладнання. Зокрема можна легко змінити налаштування модуля управління, наприклад, подачу піни з теплою водою поміняти на холодну, і все це можна зробити з будь-якої точки світу.

Інженери WasherCAR індивідуально для цієї мийки розробили автоматичне промивання помп, шафу електроавтоматики без реле та багато іншого.

Також на цій мийці є система Антіфрост, яка входить до комплектації «Pro +», система скидання гідроудару InterPump, аварійний запобіжний клапан високого тиску, автоматична система переходу АВД у сплячий режим, система клапанів для економної подачі хімії R+M (Німеччина), система зворотного осмосу для підготовки демінералізованої води «OS-8».

Із технологій віддаленого моніторингу - сервіс VDC, фінансовий та технічний моніторинг START.

Наразі відбуваються будівельні роботи другого об'єкту мережі Bubble Car.

Бажаємо нашим клієнтам успіхів у цьому прибутковому бізнесі!