Головна » Новини » Запуск об'єкта у Республіці Казахстан, місто Актобе

Запуск об'єкта у Республіці Казахстан, місто Актобе

Запустили мийку самообслуговування на 8 постів у новому для нас місті Актобе, де переважає холодний клімат.

Прийнято рішення побудувати шість абсолютно закритих постів з автоматичними воротами і два відкритих для вантажних автомобілів, що дозволять збільшити пропускну здатність і виконати комфортне миття автомобіля за будь-яких погодних умовах.

На першому прогоні обладнання багато автоаматорів прийняли рішення помити свій автомобіль і познайомитись з новою мийкою самообслуговування Wash and Go.

Устаткування в комплектації ELITE 2017, але у ході виробництва замовлення додатково було укомплектоване новинками 2018.

Встановили прийом безконтактних пластикових карт Mifare за технологією NFC, безконтактні платежі набирають популярність у всьому світі, і наша компанія не відстає від тенденцій. Використання карт клієнта збільшує прибуток в 20-30% за рахунок комфорту клієнта і багаторівневої дисконтної системи.

Ще однією з новинок є парогенератор самообслуговування WasherCar, виконаний з полірованої нержавіючої сталі, захищений від вологи і вандалостійкий. Працює з купюрами монетами і пластиковими картами клієнта.

І все це було запущено під безкоштовною міжнародною франшизою Wash and Go, яка поширилася вже на 7 країн світу і продовжує розвиватися.

Зйомка аматорського відео з перших днів роботи автомийки від наших монтажників.