Головна » Новини » WasherCar підкорює Закарпаття!

WasherCar підкорює Закарпаття!

Нещодавно ми анонсували про будівництво мийки самообслуговування. Сьогодні ця подія настала і ми запустили новий об'єкт на 4 пости! Цього разу у живописному місті Тячеві, що на Закарпатті. Ще місяць тому тривали монтажні роботи, а сьогодні - вже черга автомобілістів!

На даному об’єкті було застосовано комплект обладнання «ELITE». Це максимальна комплектація обладнання для мийки самообслуговування, що передбачає весь набір програм безконтактної мийки. Такий комплект має найкоротший термін окупності і кращу конкурентоспроможність. Також у вартість «ELITE» входить система економної подачі хімії -30%, система «Антифрост» до -25 °C, підтримка онлайн моніторингу, сервіс «VDC».

Тож нова мийка самообслуговування укомплектована всіма новинками від WasherCar такими як:

  • 1) технічний моніторинг, за допомогою якого наш клієнт відслідковує поточне заповнення ємностей, показники тиску, температуру, енергоресурси, технічний стан постів і багато іншого;

  • 2) центральний платіжний термінал CPT - повний облік транзакцій, хмарна система CRM, детальна база клієнтів, стан рахунків клієнтів, пряме управління багаторівневою дисконтною програмою і т. д. CPT має платіжну систему PayCAR (прийом безконтактних карт клієнта);

  • 3) сенсорна антивандальна панель, зроблена у корпусі з нержавіючої сталі.

Навіс мийки зробили з полікарбонату, це Premium-варіант. Що важливо, металопрокат не містить непідготовлених і необроблених зварювальних швів, схильних до корозії, бо всі наші навіси є збірно-розбірними.  

Дизайн такого навісу безумовно підкреслює загальний презентабельний вигляд мийки самообслуговування!