Головна » Новини » WasherCar на масштабній виставці у Німеччині!

WasherCar на масштабній виставці у Німеччині!

З 11 по 15 вересня ми були почесними гостями наймасштабнішої виставки в автомобільному бізнесі під брендом Automechanika, яка проходила у м. Франкфурт-на-Майні (Німеччина).

Найбільша у світі виставка представила унікальний спектр продукції з області технічного обслуговування автомобілів. Саме тут можна було побачити останні новинки з цієї галузі, які ми, безперечно, взяли до уваги у лідерів автомобільної індустрії. Так, наприклад, іспанська компанія Istobal, що спеціалізується на виробництві устаткування й витратних матеріалів для автомийок, компанія FRA-BER - європейський виробник професійної автохімії та автокосметики чи узагалі засновники бізнесу мийок самообслуговування у Німеччині - компанія EHRLE. 

Ми максимально намагаємося підкреслювати усі нововведення, які є у цьому бізнесі, щоб у подальшому повністю втілювати їх у нашому обладнанні. 

У рамках заходу також була насичена та корисна програма для висококваліфікованих фахівців: обмін комерційними і технологічними ноу-хау, семінари, курси базового і просунутого рівня.

Більш того, нам було приємно знову зустрітися з нашими італійськими партнерами компанії INTERPUMP, з якими підписали договори для нових поставок комплектуючих обладнання.

До речі, компанія Messe Frankfurt протягом багатьох років з успіхом проводить виставки під брендом Automechanika по всьому світу і саме Automechanika у Франкфурті є найбільшою за своїми масштабами і значимістю. Виставки Automechanika також проходять ще в Нью-Делі, Дубаї, Шанхаї, Стамбулі, Санкт-Петербурзі, Москві, Мадриді, Йоганнесбурзі, Куала-Лумпурі, Буенос Айресі, Мехіко.