Головна » Новини » WasherCAR на Міжнародній виставці у Києві

WasherCAR на Міжнародній виставці у Києві

З 18 по 20 серпня у Києві відбулася виставка «АвтоТехСервіс». Сьогодні  це єдина в Україні міжнародна платформа для професіоналів сфери автосервісу й післяпродажного обслуговування автомобілів.

Як ви знаєте, компанія WasherCar є постійним учасником таких масштабних подій, на яких ми обов’язково презентуємо наші новинки. Тому виставка «АвтоТехСервіс-2020» не стала виключенням.

Цього року ми представили абсолютно нові рішення у бізнесі мийки самообслуговування:

1. Дві нових серії модулів управління, одна із яких входить до найкращої комплектації та має сучасний пластиковий корпус, оновлене цифрове управління. Пульти «Х20» також характеризуються яскравим LED-екраном, на якому видно не тільки баланс, а й багато додаткової інформації для клієнта.

2. Аппарат з продажу склоомивачої рідини та чорніння шин в одному корпусі.

3. Оновлений пилосос. Минулого разу ми зробили пилосос самообслуговування потужніше (замість 220 В - 380), а тепер змінили зовнішній вигляд. Зверніть увагу на пластиковий дах. Ми вважаємо, що завдяки обтічній формі та логотипу, тепер загальний дизайн пилососу виглядає ще сучасніше й презентабельніше. Також ми розробили додаткову функцію – торнадор, яку, за бажанням, ми можемо зробити в одному корпусі з пилососом. Таке нововведення дає можливість не тільки заощадити гроші на покупку окремого апарата-торнадора, а й залишити більше місця на автомийці для іншого обладнання.

4. AdBlue - автомат з рідиною для дизелю у підлоговому варіанті. В обладнанні знаходиться реагент, який використовується для очищення вихлопних газів дизельних двигунів.

Більш того, ми створили власну лінійку хімії європейської якості, яку теж представили на виставці.

Якщо ви бажаєте мати власний прибутковий бізнес, ми рекомендуємо відвідувати заходи такого формату, адже це чудова нагода не тільки оцінити обладнання, а й отримати відповіді на запитання. Ми, у свою чергу, відкриті до діалогу та завжди готові вас проконсультувати.