Головна » Новини » WasherCAR на Міжнародній виставці «Petrol station»

WasherCAR на Міжнародній виставці «Petrol station»

WasherCAR взяла участь у Міжнародній торговій виставці «Petrol station», яка проходила у м. Варшава (Польща) з 15 по 17 травня. Виставка є платформою для обміну інформацією, ноу-хау, бізнес-мереж, демонстрації продуктів, послуг та інновацій.

Як відомо, з 2019 року ми активно працюємо з сусідніми країнами, і запустили вже декілька об'єктів у Румунії, Молдові, а тепер плануємо й у Польщі. До речі, наші технології випереджають розробки провідних європейських компаній! Так, наприклад, ми вже давно використовуємо усі переваги технічного моніторингу, а у брендів ринку автомийок досі відсутня можливість віддалено стежити за роботою мийки самообслуговування, хоча це є найважливішою перевагою.

Також на виставці багато компаній представили свої платіжні термінали, і ми не стали винятком, продемонструвавши СРТ (Центральний платіжний термінал). Але, знову ж таки, в апаратах інших компаній відсутній функціонал: немає білінгу карт (ведення статистики, облік і т. д.) або мобільного додатку.

Водночас європейські виробники дивують високими цінами. Ми порівняли вартість обладнання середньої і топової комплектації з іншими компаніями і побачили, що різниця досягає 65%!

Виставка дала можливість не тільки поспілкуватися з новими клієнтами, а й укласти договори на поставку обладнання у Польщі. І це не дивно, адже ми дотримуємося співвідношення ціна - якість.

Сьогодні ми працюємо над тим, щоб до кінця 2019 року відкрити філію у Польщі. Клієнти з європейських країн зацікавлені не переплачувати за бренд, а купувати якісне обладнання за прийнятною ціною і використовувати новітні технології на своїй автомийці!