Головна » Новини » WasherCar на Міжнародній виставці "АutoTechServiсe"

WasherCar на Міжнародній виставці "АutoTechServiсe"

З 23 по 26 травня у Києві відбулася 26-а щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «SIA-Автотехсервіс-2018». Це унікальна подія для всіх організацій, що працюють в автомобільній сфері, адже саме тут можна побачити актуальні новинки і нові технології, дізнатися тенденції розвитку ринку, знайти партнера, взяти участь у бізнес-програмах.

В рамках виставки WasherCar представила новітні технології, яких немає в інших компаніях, що займаються бізнесом мийок самообслуговування. Так, наприклад, ми продемонстрували:

1) «CPT». Це нова захищена платіжна система (аналогічна банківській), яка заснована на центральному платіжному терміналі Central Payment Terminal (СPT). Послуги платіжного терміналу: повний облік транзакцій, хмарна система CRM, детальна база клієнтів, стан рахунків ваших клієнтів, пряме управління багаторівневою дисконтною програмою і багато іншого;

2) сенсорну антивандальну панель для всесезонної роботи. Сенсорний пульт приймає безконтактні пластикові карти (Mifare) за технологією NFC;

3) технічний моніторинг, за допомогою якого можна відстежувати поточне заповнення ємностей, показники тиску, температуру, енергоресурси, технічний стан постів та ін.

Традиційно важливими для нас стали зустрічі з потенційними клієнтами, які зацікавилися послугами нашої компанії. Ми, у свою чергу, проконсультували зацікавлених відвідувачів виставки, надали рекомендації як вести бізнес мийок самообслуговування, обговорили перспективи співпраці.

Приємно, що наша компанія отримала безліч позитивних відгуків і подяк за якісне обладнання та відмінний сервіс. Дякуємо всім, хто відвідав нас на виставці!