Головна » Новини » Відкрився найсучасніший об'єкт на Дніпропетровщині

Відкрився найсучасніший об'єкт на Дніпропетровщині

Ще 2 місяці тому ми розповідали вам про будівництво чергової мийки самообслуговування «Під ключ», а сьогодні у нашого замовника вже багато клієнтів на одному із найкращих об'єктів відомої мережі Wash&GO!

Мийка на 6 постів знаходиться у м. Кам'янське, що у Дніпропетровській області та зроблена у найкращій комплектації «Pro+».

Навіс «FUTURE». Збірно-розбірна конструкція з гарячим цинкуванням - найкращий спосіб захисту металу від корозії, обшита композитом. Навіс характеризується масивними колонами та перегородками із загартованого скла. 

Комплектація. Топовий та максимальний комплект обладнання «Pro+». Сюди входить повний набір програм і комплектації безконтактної мийки. «Pro+» має не тільки короткий термін окупності, а й найкращу конкурентоздатність. Крім того, на цьому об’єкті є система безконтактних платежів PayPass - оплата банківськими картками на кожному посту, Центральний СРТ Термінал та широкий вибір додаткового обладнання. Так, наприклад, крім 2-х постового пилососа з додатковою кнопкою «Обдув», на мийці можна скористатися апаратом чорніння шин й поліролі салону, апаратом для склоомиваючої рідини, обладнанням для чищення автомобільних килимків, тощо.

Технології. Крім технічного і фінансового моніторингу, мобільний додаток PAYCar для здійснення онлайн платежів, участі у системі лояльності, отримання бонусів і т.д.

Тож замовляючи будівництво «Під ключ» з франшизою Wash&GO, у результаті ви отримуєте високотехнологічний об’єкт з якісним, сучасним обладнанням та готовою маркетинговою системою.

Бажаємо нашому замовнику процвітання й подальшої успішної роботи у бізнесі МСО!