Головна » Новини » У Молдові триває будівництво відразу двох мийок!

У Молдові триває будівництво відразу двох мийок!

Цього року наша компанія запустила будівництво декількох мийок самообслуговування у Молдові. Одна із них знаходиться у місті Straseni (Страшени), що у 23 км від Кишиніва.

Вже за два місяці замість будівельної техніки діятиме 3-х постова мийка у комплектації BASE з популярними програмами (вода, піна, віск, тепла вода та осмос).

На цьому об’єкті буде онлайн моніторинг VDC, фінансовий моніторинг та пилосос самообслуговування на два поста з нержавіючої сталі.

Мийка самообслуговування на 2 поста у комплектації "MEDIUM" будується у м. Кантемір, яке розташоване на півдні республіки, поблизу річки Прут. Через місто проходить автомобільна траса Кишинів-Леова-Кахул.

Крім комплекту «Антіфрост PLUS» (для повноцінної роботи у зимовий період), який входить до комплектації, клієнт замість плавного пуску обрав частотне регулювання, яке змінює частоту обертання двигуна, і, відповідно, тиск на різних програмах мийки.

Також на цьому об'єкті буде пилосос самообслуговування з нержавіючої сталі.

Хочемо нагадати, що всі наші комплектуючі тільки італійського та німецького виробництва, тож якість обладнання ми гарантуємо!