Головна » Новини » Будівництво неймовірної мийки в Азербайджані, м Гянджа

Будівництво неймовірної мийки в Азербайджані, м Гянджа

Команда WasherCAR підготувала вам фотозвіт етапів будівництва за нашим архітектурним проектом 6-ти постової мийки самообслуговування WASHERCAR в Азербайджані. Ми спеціально виділили саме цей проект, щоб показати, що немає нічого неможливо. Будівництво було виконано в яру, де не було можливості підведення комунікацій, але наш новий партнер в особі Парвіза Самедова впорався з цим складним завданням, не дивлячись на всі труднощі. Багато хто сказав би, що реалізувати будівельну частину на такій складній земельній ділянці практично неможливо, але завдяки злагодженим діям фахівців компанії і замовника, даний проект втілюється в життя.

Менше, ніж за місяць, важкою технікою завозили землю і утрамбовували, що в підсумку призвело до рівної поверхні під будівництво мийки. Так само були підведені комунікації: вода за допомогою свердловини, каналізація з системою очищення і електрика.
Наш новий замовник зміг реалізувати це складне завдання за допомогою професійної консультаціі в режимі 24/7, команди WasherCAR, в яку входять: архітектор, інженер та інші фахівці компанії.
Ця мийка знаходиться на етапі будівництва. Тому ми будемо тримати вас у курсі і оновлювати новину, щоб показати які, здавалося б, нерозв'язні завдання можуть вирішувати наші партнери і команда WasherCAR.

 

Після підготовки майданчика під будівництво, почали з виготовлення бетонної плити з підведенням комунікацій і зливом води на кожен пост.

 

 

 

 

 

Слідкуйте за оновленнями, далі буде ...