Головна » Новини » Почали співпрацювати з АЗС "SKY"

Почали співпрацювати з АЗС "SKY"

2018 року наша компанія підписала договір про співпрацю з національною мережою АЗС SKY (автозаправні комплекси компанії SKY існують в Україні з 2013 року).

Сучасні АЗС вже давно перестали бути місцем, призначеним виключно для заправки автомобілів. Сьогодні це повноцінний об’єкт міської інфраструктури, який надає низку послуг.

Тож днями відбулося відкриття мийки самообслуговування у м. Дніпро на території автозаправного комплексу SKY. Об’єкт був виконаний в індивідуальному дизайні «EURO CLEAN» на 6 постів, тобто одночасно мийка обслуговує 6 автомобілів, що дозволяє клієнтам уникати черг і обирати індивідуальний режим миття.

Комплектація MEDIUM, 8 основних програм. Серед додаткових послуг - онлайн моніторинг «VDC», фінансовий моніторинг, з додаткового обладнання - 2-х постовий пилосос з нержавіючої сталі.

Більш того, на автомийці використовується і наша хімія, яку фахівці розробили індивідуально для WasherCAR, врахував усі особливості роботи хімії з обладнанням і дозуванням.

Варто зазначити, що колаборація АЗС та мийки самообслуговування - ефективний інструмент для збільшення обороту автозаправних станцій, що все більше й більше набирає популярності. Інвестиції у цей бізнес дозволяють розширити спектр пропонованих послуг для постійних клієнтів, і залучити трафік нових клієнтів. Якщо раніше АЗС - це був тільки продаж палива, то сьогодні - широкий спектр послуг, адже на більшості заправок функціонують магазини, закусочні, а тепер ще й мийки самообслуговування.

Сьогодні SKY - повноцінний комплексний центр з обслуговування автомобіля, що, звичайно, дає більший прибуток, і заправка, тим самим, має найвищу конкурентоспроможність.

Відтепер клієнт заїжджає не тільки за якісним паливом, а й за чистотою!