Головна » Новини » Керівництво компанії WasherCAR відвідало заводи партнерів в Італії

Керівництво компанії WasherCAR відвідало заводи партнерів в Італії

Як відомо, у своєму обладнанні ми використовуємо тільки кращі комплектуючі від виробників: INTERPUMP (Італія), R + M (Німеччина), Nicolini (Італія), HeatMaster (Бельгія), Danfoss (Данія), CEME (Італія), Alberici (Італія), ITL NV-9USB (Англія). Цього разу керівництво компанії WasherCAR побували на заводах партнерів у Мілані (Італія), і знову переконалися, що нам постачають тільки якісну продукцію. Під час поїздки ознайомилися з роботою підприємства та особливостями виготовлення обладнання і матеріалів, які вже понад 5 років ми використовуємо у своєму виробництві.

Так, дирекція компанії відвідала INTERPUMP - світовий лідер з виробництва гідравліки і помп; побачила величезне підприємство, поспілкувалася з головним інженером заводу. Італійські комплектуючі - це не тільки надійність, але й погляд у майбутнє. Компанія прагне відповідати сучасним вимогам споживача, підтримувати високий рівень якості товару і зберігати довірливі відносини з партнерами.

На цьому робочий візит не закінчився - керівництво компанії встигли побувати і на заводі РА. Це один із найбільш перспективних заводів з виробництва аксесуарів для мийок самообслуговування. Побачили величезну автоматизовану лінію, яка нагадує майбутнє. Весь процес виробництва повністю автоматизований, здійснюється роботами, що дійсно вражає!

Також відвідали компанію МТМ (завод із виробництва фітингу й аксесуарів для мийок самообслуговування) і Aquarama. Сьогодні Aquarama - це незалежне, динамічно розвиваюче підприємство, яке постійно впроваджує нові технічні та дизайнерські ідеї.

Більш того, керівництво WasherCAR провели цікаві зустрічі, що стосуються безконтактних порталів. Портальна автомийка сьогодні це одне із найбільш перспективних обслуговувань. Наприклад, в Європі та Америці портальні мийки добре поширені і розташовуються біля АЗС, гіпермаркетів, сервісів та в інших масових місцях.

Приємно, що візит до Італії був не тільки цікавим, але й продуктивним, адже ми максимально доповнили асортимент, підібравши нові комплектуючі, спеціально доопрацьовані для мийок самообслуговування. Також у ході зустрічі уклали нові договори, підтвердили свої позиції на ринку.

Компанія WasherCAR завжди йде у ногу з часом, відстежуючи новини в автомобільному бізнесі і постійно розробляючи нові напрямки своєї діяльності аби бути корисною споживачеві.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ТІЛЬКИ НАЙКРАЩІ КОМПЛЕКТУЮЧІ ВІД ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ!