Головна » Новини » Робота з технологіями та співпраця з АЗС: бізнес-реліз в українських медіа

Робота з технологіями та співпраця з АЗС: бізнес-реліз в українських медіа

Розповіли про сучасні технології та співпрацю з крупними АЗС для українських медіа. Більш того, поділилися результатами 11-річного досвіду роботи у бізнесі мийки самообслуговування, ознайомили з новинками в обладнанні, тощо.

Наразі в Україні тільки компанія WasherCAR працює з інтеграціями, а наші об’єкти складають єдину мережу під назвою «Wash and GO».

Тож популярні українські ЗМІ такі як politeka.net (соціально-політичне інтернет-видання) та akcenty.com.ua написали про нашу діяльність бізнес-реліз. Переходьте за посиланнями та дізнавайтесь усі напрямки роботи нашої компанії. 

https://politeka.net/society/252763-washercar-sovremennye-tehnologii-v-moechnom-biznese-i-sotrudnichestvo-s-krupnymi-azs

https://akcenty.com.ua/obshchestvo/43197-washercar-sovremennye-tehnologii-v-moechnom-biznese-i-sotrudnichestvo-s-krupnymi-azs

Як представникам будівництва мийок «Під ключ», нам було приємно поділитися інформацією щодо популярності нашого бізнесу, останніх розробок у напрямку технологій, подальших перспектив.

Також із вищезазначеною статтею ви можете ознайомитись на інформаційному порталі znaj.ua

https://znaj.ua/society/295924-washercar-sovremennye-tehnologii-v-moechnom-biznese-i-sotrudnichestvo-s-krupnymi-azs