Головна » Новини » Відкрилась атомийка самообслуговування у Румунії

Відкрилась атомийка самообслуговування у Румунії

Компанія WasherCAR стабільно утримує позиції лідера з продажу обладнання для мийок самообслуговування у Румунії та Молдові. Тож днями відкрився ще один об'єкт у м. Сучава (Suceava, Румунія), але вже на 8 постів і у найкращій комплектації! Населення міста становить понад 105 тисяч.

«Pro ​​+». Сюди входить максимальний набір програм і комплектації безконтактної мийки. 8 програм мийки, настінні модулі управління, безконтактні пластикові карти Mifare за технологією NFC, пантографи зі збільшеним діаметром труби, помпа InterPump (Італія), електродвигун Nicolini (Італія) з термозахистом на амортизаційних подушках.

Також цей об'єкт укомплектований частотним регулюванням АВД 5,5 kWt Danfoss (Данія), комплектом електромагнітних клапанів, системою дозаторів хімії з високоточним електронним управлінням й елементом фільтрації, посиленим магістральним шлангом, системою зворотного осмосу «OS-8» (захист від сухого ходу, електронний контроль рівня в баку, система автоматичного промивання. хімічне пом'якшення води, TDS-метр).

Додаткове обладнання: 2-х постовий пилосос з нержавіючої сталі з підтримкою сервісу «VDC», рукомийник PENGUIN з підігрівом, датчиком і каскадним зливом води.

Більш того, на пилосос поставили ще дві додаткові програми - обдув повітрям та чорніння колес.

Технології: онлайн-сервіс «VDC» й фінансовий моніторинг.

Звичайно, така комплектація має швидкий термін окупності і найкращу конкурентоспроможність.

Бажаємо нашим клієнтам успіхів у цьому прибутковому бізнесі!