Головна » Новини » Огляд неймовірної мийки самообслуговування!

Огляд неймовірної мийки самообслуговування!

Представляємо ще одне будівництво унікального об'єкту на 6 постів. У чому ж унікальність? Тут будуть реалізовані усі новинки нашої компанії, а також найкраща комплектація.

Отже, мийка самообслуговування матиме резервний пост для безперервної роботи всіх постів, комплектацію обладнання «ELITE», навіс «FUTURE», в якому застосували спосіб гарячого цинкування як найкращий варіант захисту металу від корозії, а на перегородках – гартоване (калене) скло. А ще пульти з сенсорними антивандальними панелями на 22 дюйми, автомат для чорніння шин, мобільний додаток PAY CAR, центральний платіжний термінал (СРТ) для зручної оплати банківськими картами, технічний та фінансовий моніторинг...

Також ми ставимо дренажний насос для роботи системи рециркуляції (40% води повертається для повторного використання), зробили «розумну» теплу підлогу, тобто на кожному посту буде здійснюватися індивідуальний прогрів.

Але і це ще не все! Ми збільшили розміри постів, щоб клієнту було дуже зручно мити автомобіль (5,5х6,5 м!).

Зовнішній вигляд теж не оминули: металоконструкція з нічною ілюмінацією додасть об’єкту привабливості та ефектності.

Тож, якщо Ви хочете, щоб водії знали тільки одну дорогу - до вашої мийки, звертайтеся, і ми з радістю втілимо у життя будь-який проект!