Головна » Новини » Новинки від компанії WasherCAR: мобільний додаток PAYCar, СРТ

Новинки від компанії WasherCAR: мобільний додаток PAYCar, СРТ

Нарешті ми можемо представити Вам новинку від нашої компанії - Центральний платіжний термінал (головний елемент платіжної системи), а також мобільний додаток PayCar, який  надає ряд привілеїв для клієнтів мийки самообслуговування.

Хочеться відзначити, що завдяки СРТ Ви отримуєте нову захищену платіжну систему, яка дає вам унікальний функціонал і багато цікавих особливостей для користування мийкою самообслуговування.

На відео - приклад роботи СРТ і у чому переваги такого терміналу. Ви можете побачити лише декілька операцій, які можна здійснити, скачавши додаток PAYСar і авторизувавшись у терміналі CPT WasherCAR. Далі інформація синхронізується з хмарним сервісом CRM PAYCar.

Заходьте в Google Play і завантажуйте додаток на свій смартфон. Наразі PAYCar працює тільки на Android, але вже скоро буде доступний і для користувачів флагманів з операційною системою iOS.

Додаток PAYCar:

- можливість безготівкового поповнення рахунку

- можливість переказу грошей на пост

За допомогою карти клієнта PAYCAR ви можете:

  1. Створити обліковий запис у хмарній системі CRM PAYCar

  2. Поповнювати баланс облікового запису в терміналі на будь-яку суму

  3. Отримати накопичувальну програму для бонусу

  4. Отримати багаторівневу дисконтну систему

  5. Захищено зберігати грошові кошти (злом карти технічно неможливий)

  6. Забирати залишок грошових коштів після мийки

Більш детальну інформацію щодо роботи та функціоналу Центрального платіжного терміналу Ви можете знайти на нашому сайті у розділі «Наші технології».