Головна » Новини » Новинка від WasherCAR - парогенератор самообслуговування

Новинка від WasherCAR - парогенератор самообслуговування

Команда інженерів за короткий проміжок часу реалізувала цей проект. Була проведена робота по розробці індивідуального ПО, добірці надійних комплектуючих від світових виробників, тестування при різних температурних режимах і максимальному навантаженні.

Корпус виконаний з полірованої нержавіючої сталі AISI 304, захищений від вологи, утеплений, має антивандальний замок «ПАВУК». У корпусі знаходиться промисловий парогенератор потужністю 6,5 кВт від італійського виробника. Приймає купюри, монети і пластикові картки клієнта, можливо дообладнати систему онлайн моніторингу «VDC».

Парогенератор призначений для безпечної мийки моторного відсіку автомобіля, чищення салону автомобіля й чистки вентиляційних відсіків. Після цього - дезінфікування, де велике скупчення пилу і складна доступність.

Парогенератор - новинка на ринку безконтактних мийок, яка додасть унікальності Вашому об'єкту. Безсумнівно, з'явиться безліч клієнтів, які захочуть скористатися цією послугою і повідомлять своїм знайомим, що саме на Вашій мийці встановлено парогенератор. Збільшення прибутку автомийки та нових клієнтів гарантовано!

Співпрацюючи з WasherCAR, Ви отримуєте мийку самообслуговування, яка буде мати перевагу перед конкурентами за рахунок нових, унікальних технологій і яскравого фірмового оформлення під франшизою Wash and Go.