Головна » Новини » На виставці "SIA-AutoTechService" WasherCar презентувала багато унікальних новинок

На виставці "SIA-AutoTechService" WasherCar презентувала багато унікальних новинок

З 29 травня по 1 червня у Києві відбулася Міжнародна виставка для професіоналів сфери автосервісу й післяпродажного обслуговування автомобілів. Це єдина в країні подія формату «бізнес для бізнесу», що охоплює весь ринок. «SIA-AutoTechService» щороку дає платформу для входу на український ринок більш ніж 20 нових компаній з різних країн світу.

WasherCar є постійним учасником масштабних виставок і цього року представила новітні розробки, яких немає в інших виробників обладнання для мийки самообслуговування:

Моноблок. Це повний комплект обладнання, зібраний в єдиному комплексі. Мобільне рішення, повністю розроблене конструкторами WasherCar. Переваги: мінімальна кількість місця, не вимагає додаткового технічного приміщення і навісної металоконструкції, ідеальне рішення для маленьких населених пунктів й АЗС. Моноблок дозволяє заощадити витрати щодо класичного рішення мийки самообслуговування. Більш того, його комплектація може бути виконана зі спеціальною помпою Interpump та однофазним двигуном Nicolini на 220 В;

Диспенсер серветок. Це професійний догляд за зовнішнім і внутрішнім виглядом автомобіля.

Апарат для чищення килимів. Використовується спеціальна хімія, вбудовані щітки;

Чорніння і поліроль. Автомат призначений для чорніння автомобільних колес й нанесення поліролі у салоні автомобіля;

СРТ (Центральный платіжний термінал). Це нова захищена платіжна система (аналогічна банківській), яка заснована на центральному платіжному терміналі Central Payment Terminal (СPT). Послуги платіжного терміналу: повний облік транзакцій, хмарна система CRM, детальна база клієнтів, стан рахунків ваших клієнтів, пряме управління багаторівневою дисконтною програмою і багато іншого;

Пилососи на турбінах. Це нове професійне рішення. Такі пилососи збільшують термін експлуатації у декілька разів.

Що важливо, усі новинки мають антивандальні корпуси й компактні габаритні розміри, а використання додаткового обладнання дозволить збільшити прибуток за мінімальних капіталовкладень.

Також були представлені й такі новинки як мобільний додаток PayCar, хмарний моніторинг мийки, програма лояльності, сенсорні пульти.

Традиційно важливими для нас стали зустрічі з потенційними клієнтами, які зацікавилися послугами нашої компанії. Ми, у свою чергу, проконсультували зацікавлених відвідувачів виставки, надали рекомендації як вести бізнес мийок самообслуговування, обговорили перспективи співпраці і найголовніше - уклали багато контрактів з клієнтами. До речі, цього року зустріли й власників мийок самообслуговування, тобто наших клієнтів, які раніше купували у нас обладнання.

Приємно, що наша компанія отримала безліч позитивних відгуків, подяк за відмінний сервіс та компетентність, у тому числі й від європейських виробників. Вони були вражені якістю обладнання і програмним забезпеченням за мінімальну вартість порівняно з європейським ринком. Дякуємо всім і кожного, хто відвідав нас на виставці!