Головна » Новини » Мийка самообслуговування «Quick wash» у Чернігівській області

Мийка самообслуговування «Quick wash» у Чернігівській області

Минулого року запустили мийку самообслуговування в індивідуальному дизайні «Quick wash» у м. Ічня, що на Чернігівщині. Населення – 11 тис.

Обладнання для цього об’єкту виконали у топовій комплектації «PRO+». Взагалі у 2020 році майже усі автомийки WasherCAR відкрилися у найкращій комплектації, і це правильне рішення з боку замовників, адже «PRO+» - гарантія того, що автомийка буде конкурентоспроможною у вашому місті.

Більш того, оплата банківськими картками, Центральний СРТ Термінал, мобільний додаток PAYCar, широкий вибір додаткового обладнання, передові інноваційні технології та програмне забезпечення робить ваш об’єкт одним із найкращих в Україні!

Також «Quick wash» укомплектована: пластиковими модулями управління «Х20», 2-х постовим пилососом з додатковою функцією «Повітря», апаратом для продажу склоомиваючої рідини.

На території мийки працює кафе, яке ще більше приваблює клієнтів помити свій автомобіль. Тож яскравий дизайн, якісне обладнання, максимальний набір програм, можливість скористатися додатковими послугами – все це, звичайно, прискорює рентабельність об’єкту.

Дякуємо, що обираєте WasherCAR!