Головна » Новини » 2-х постовий пилосос для мийки самообслуговування від WasherCAR

2-х постовий пилосос для мийки самообслуговування від WasherCAR

Сьогодні наша команда підготувала для Вас відео-огляд, в якому можна побачити можливості та переваги установки на Вашій автомобільній мийці додаткового обладнання, а саме 2-х постового пилососа самообслуговування.

Бажання Ваших і наших клієнтів у додаткових можливостях з прибирання не тільки зовнішнього кузова автомобіля, а й всередині салону, можна здійснити за допомогою такого корисного впровадження як пилосос самообслуговування. Більш того, пилосос є двопостовим, що істотно заощаджує витрати на установку корисного доповнення, а саме витрати грошових ресурсів і вільного простору на території мийки.

Зручність користування пилососом і якість виконаної своїми руками роботи перевірила команда WasherCAR. Тому з упевненістю можемо гарантувати доцільність установки даного виду обладнання для отримання нового спектру можливостей якісного очищення автомобіля у Ваших постійних і нових клієнтів, збільшення кількості, яка стане явним після таких корисних нововведень на Вашій мийці самообслуговування.

Компанія WasherCAR пропонує і Вам випробувати ще один спосіб модернізації Вашої мийки самообслуговування, який допоможе вивести Ваш бізнес на новий рівень і залучити новий сектор клієнтів.

Сподіваємося, що Вам сподобається наше відео, підписуйтесь на наш канал YOUTUBE