Головна » Статті » Земельна ділянка: з чого розпочати бізнес мийки самообслуговування

Земельна ділянка: з чого розпочати бізнес мийки самообслуговування

Підприємців-початківців, а також деяких бізнесменів дуже часто цікавить питання, з чого варто починати реалізацію проекту мийки самообслуговування?

Протягом довгих років у цьому бізнесі у нас сформувалася певна статистика, з чого починається запуск мийки самообслуговування.

Тому ми вирішили розкрити таку тему як підбор земельної ділянки, адже це головний момент у нашій діяльності.

Отже, перше

Звичайно, ідеальний варіант, коли у вас вже є земельна ділянка і ви плануєте на цьому місці будь-який бізнес. Тоді крім питань інвестицій та правильного вибору партнера для будівництва мийки самообслуговування, бажано «Під ключ», у вас не має виникнути.

Нерідко буває ситуація, коли у клієнта немає достатньо коштів, і тоді він знаходить партнера, який володіє земельною ділянкою. Такий тандем ми теж зустрічаємо досить часто.

Наступний варіант. У вас є бюджет, щоб придбати земельну ділянку самостійно. Більш того, ні для кого не секрет, що левова частка успіху - наявність відповідної земельної ділянки.

Нерідко до нас звертаються люди, які думають, що знайти землю не складе проблеми, але, на жаль, у реальності це не так, особливо це стосується великих міст. І тут навіть неважливо, у якій країні. Ми спілкуємося з клієнтами з усього світу і можемо з упевненістю сказати, що ситуація усюди однакова. Ділянка має бути розташована у хорошому місці, з правильним цільовим призначенням і мати усі необхідні комунікації.

Також покупка збільшує окупність об'єкту, адже сума за придбання земельної ділянки складає більше половини бюджету всього проекту. До нас часто звертаються досить забезпечені клієнти, які, дотримуючись наших рекомендацій, планують придбати земельну ділянку. Але навіть у цьому випадку підбір землі займає від 6 місяців до декількох років, адже при покупці важливо з'ясувати всі підводні камені (комунікації, геологія, під'їзди та інше), тому що це досить вагомий крок.

Мабуть, ви помічали, що серед оголошень продажу землі, розміщені одні й ті ж самі ділянки, які часто розташовані не у прибуткових місцях. І це не дивно, адже популярні місця давно забрали під АЗС та інше. Тому, щоб знайти і підібрати гарну ділянку, треба докласти чималих зусиль, її треба «витоптати» своїми ногами, а зробити це без консультацій професійного спеціаліста дуже ризиковано!

Оренда

Багато, хто припускає, що взяти земельну ділянку в оренду досить просто, так як орендодавець сам зацікавлений у цьому. Але насправді це не так, адже правильно донести інформацію, серйозність намірів замовника, а головне його компетентність у реалізації такого складного в оформленні об'єкта - дуже важко. Тому тут ви не обійдетеся стандартними договорами оренди і формулюваннями. Кожен випадок індивідуальний і вимагає консультацій з боку нашого юриста.

Мінуси: вкладання бюджету в інфраструктуру іншого об'єкту, висока орендна плата, а також у разі співпраці з недобросовісними орендодавцями існує великий ризик втрати об'єкта.

Але при всьому цьому, не варто боятися оренди, адже у сучасному цивілізованому світі - це найбільш поширена практика. Багато клієнтів працюють на орендованих майданчиках десятками років.

Плюси: більш короткий термін окупності, часто краще місце розташування з уже підготовленою інфраструктурою, що безпосередньо відобразиться на вашому прибутку і сумі інвестицій!

І пам'ятайте головне правило – ви обираєте, у першу чергу, місце розташування, від якого буде залежатиме все інше. Це як фундамент вашого будинку...