Головна » Статті » Франшиза мийок самообслуговування

Франшиза мийок самообслуговування

Компанія WasherCAR протягом 12 років виробляє обладнання для мийок самообслуговування і будує автомийки «Під ключ». За цей час було відкрито понад 2 000 мийних постів у 9 країнах. Компанія щороку розвивається і розробляє нові технології для просування бізнесу МСО і збільшення прибутку.

У сучасному світі усі великі виробники вже давно використовують однакові комплектуючі, відмінність яких полягає тільки у технологіях роботи і, звичайно, у програмному продукті. Щоразу ми збираємося командою і шукаємо шляхи як зробити бізнес більш прибутковим і більш привабливим в очах кінцевого споживача, як зробити управління менш витратним за часом і як перевести мийку самообслуговування у пасивний дохід.

Тому ми вирішили запускати національну франшизу мийок самообслуговування під торговою маркою Wash and GO. Це перша і унікальна франшиза на території України, яка не має аналогів. Запускаючи мийку самообслуговування під франшизою, ви отримуєте готовий бізнес «Під ключ».

Франшиза автомийки самообслуговування це:

 • Чистий прибуток: 60-65% від чека
 • Окупність: 2-2,5 року
 • Робота - 24 години, 7 днів на тиждень
 • Постійний потік автомобілів, 200 клієнтів на добу (6 постів)
 • Середній чек - від 70 грн (залежить від міста)

Зважаючи на ці дані, порахувати річний оборот бізнесу не складе труднощів.

Розробивши безліч інструментів для роботи і залучення клієнтів мийки самообслуговування, ми побачили, що під час запуску крутого і сучасного об`єкту має бути повноцінна система лояльності. Це працює тільки з локальними клієнтами, але якщо це масштабувати, то збільшується прибуток кожного власника бізнесу МСО. Як це працює? Автомобіліст, маючи одну єдину картку клієнта або мобільний додаток, може заїхати на будь-яку автомийку, побачивши логотип WASH AND GO.

До речі, це не та франшиза, яка є привабливою пропозицією, щоб купували обладнання тільки у нас. До 2019 року ми пропонували безкоштовну франшизу, коли такого варіанту не було на ринку МСО, і франшиза характеризувалась тільки використанням логотипу та фірмовим стилем.

У той момент, коли бренд почав масштабно розвиватися, але при цьому автомийка могла мати вивіску Wash and GO, це не гарантувало якість наданих послуг. Кількість програм могла бути мінімальною, а металоконструкції саморобними, що вже через 12 місяців призводило до жахливого зовнішнього вигляду і це, звичайно, відштовхувало клієнтів.

Але з 2019 року ми почали активно займатися створенням франшизи, і тим самим, розробили повністю нову пропозицію, спростили управління бізнесом і збільшили прибуток.

Запускаючи автомийку самообслуговування під франшизою Wash and GO:

 • Ви отримуєте можливість працювати вже під готовим і відомим брендом. Вам не доведеться витрачати кошти на розробку і просування нової торгової марки. Авторитет Wash and Go автоматично переходить на франчайзинг.
 • Ми проводимо повну консультацію щодо вибору ділянки для мийки самообслуговування і оцінюємо ефективність розташування.
 • Ви отримуєте швидкий старт бізнесу. Налагоджена бізнес-модель убезпечить від помилок на початковому етапі. Ви завжди будете з підтримкою досвідченої компанії, яка консультує з усіх питань.
 • У вас не буде необхідності шукати постачальників автохімії (піни) і всіх витратних матеріалів.
 • Ви приєднуєтеся до вже успішного бізнесу, адже наше ім`я і марка є широко відомими. Тому успіх франчайзі буде супроводжуватись з найпершого етапу діяльності. Отже, ризик банкрутства набагато нижчий за звичайний індивідуальний бізнес.
 • Ефективний симбіоз: виробник і франшиза

Будь-який франчайзер думає про своє майбутнє, накопичуючи досвід і аналізуючи діяльність своїх франчайзі. Це велика перевага у тому, що ми маємо широку базу знань і оперуємо статистикою щодо ринку і покупців. Індивідуальному підприємцю таке не під силу, навіть маючи 2 або 3 діючих МСО.

При запуску управлінської франшизи ви отримуєте такі цифри:

 • Середній чек більше на 10-15%
 • Кількість автомобілів більше на 30-35%
 • Економія на маркетинг до 50%
 • Мінімізація часу на управління бізнесом на 80%
 • Окупність бізнесу відбувається на 20% швидше

Як ми просуваємо і рекламуємо мийку?

 • Оцінюємо район розташування МСО і робимо розсилку всім автовласникам
 • Запускаємо локальну рекламу в місті
 • Залучаємо промоутерів у святкові дні для проведення маркетингових заходів
 • Проводимо розіграші та створюємо реклами у соціальних мережах для збільшення лояльності клієнтів.

Під франшизою автомийки, витрати на рекламу і матеріали є мінімальними, адже не треба платити зарплатню дизайнеру, копірайтеру і багатьом іншим. Все це надає франчайзер, який розробляє маркетингову систему на всю мережу.

Бізнес-франшиза автомийки Wash and GO дозволяє вести повний облік і контроль. Щотижня власник отримує звіт, де показані основні показники прибутку і роботи за минулий тиждень. Наявність докладного онлайн-моніторингу дозволяє бачити безліч показників (середній чек, прибуток, кількість автомобілів, витрати хімії та багато іншого). Персональний менеджер завжди коригує роботу таким чином, щоб прибуток вашого бізнесу збільшувався, а термін окупності зменшувався.

Перевага франшизи у тому, що ви використовуєте готову маркетингову стратегію, перевірену роками. За 12 років роботи ми отримали колосальний досвід у цьому бізнесі, що допомогло нам розробити правильну систему лояльності, яка не тільки утримує клієнтів автомийок, а й залучає нових.

Якщо у вас ще залишились сумніви у тому, чи вигідна франшиза автомийки, подивіться навколо: на дорогах з кожним роком все більше і більше автомобілів, а черги на мийках у гарну погоду іноді просто вражають! Наразі МСО є затребуваними як ніколи і цей бізнес щороку розвивається, а прибутки збільшуються. Але, безумовно, дуже важливо, у кого саме буде закуплена франшиза автомийки самообслуговування, адже від цього залежить якість виконаних робіт, загальний успіх і рентабельність, грамотність інвестування і т.д.

Wash and GO - це не просто франшиза автомийки і не просто бренд, а гарант якості та надійності. Побачивши МСО WASH AND GO, можна бути впевненим у перевагах послуг, які надаються: висока якість хімії, індивідуально розроблена для обладнання мийок самообслуговування WasherCAR; повний набір мийних програм, який дозволяє ідеально вимити автомобіль, а також безліч додаткових послуг (чорніння шин, апарат з продажу склоомиваючої рідини, поліроль салону, хімчистка самообслуговування і т.д.).

Компанія WasherCAR побудувала 8 мийок самообслуговування під брендом Wash and GO у наступних містах: Харків, Кременчук та Кам`янське. Цього року відкриються ще 5 об`єктів у Києві, Дніпрі та у багатьох інших містах нашої країни. Вся діяльність компанії відкрита і прозора, а співпраця прибуткова у всіх відносинах.

 

Докладніше на сайті

www.washandgo.ua